SKUPINOVÉ CVIČENIA

FAT BURNER

Je intenzívne a účinné cvičenie pre tvarovanie postavy, posilnenie svalov celého tela /predovšetkým svaly dolných končatín, sedací sval, svaly chrbta, brucha a paží/ a zároveň efektívne cvičenie pre odbúravanie tukových zásob.

…čítajte viac

Obtiažnosť: mierne pokročilí, pokročilí

FLYFIT

Flyfit kombinuje funkčný tréning, strečing a rôzne prvky výdržových cvičení na vytvorenie dokonalej „spolupráce“ fyzického tréningu (tréningu so svojim telom) a relaxácie (záverečné uvoľnenie a pohojdanie sa v plachte). Všetky cvičenia a pozície v tréningu s plachtou za správneho technického prevedenia trénujú skutočne všetky svaly naraz a priam volajú po ovládaní rovnováhy a stabilizácie celého tela.

…čítajte viac

Obtiažnosť: začiatočníci i pokročilí

STEP

Hodina STEPU predstavuje účinný spôsob cvičenia, pri ktorom tvarujete svoju postavu – predovšetkým svaly dolných končatín a sedací sval a zároveň sa veľmi efektívne zbavujete tukových zásob. Cvičenie je veľmi nápadité a kreatívne, takže o zábavu je postarané.

…čítajte viac

Obtiažnosť: mierne pokročilí, pokročilí

PILATES

Pilates je cvičenie, ktoré Vám pomôže eliminovať zlé návyky, pomôže Vám rozvíjať telo a jeho pohybový systém tým správnym smerom. Pomôže Vám cítiť sa krajšie a lepšie vo vašom tele.

…čítajte viac

Obtiažnosť: začiatočníci, pokročilí

FUNKČNÝ TRÉNING

„Tréning s vlastným telom“ je v súčasnosti veľmi obľúbenou formou cvičebného tréningu. Využívanie váhy vlastného tela, voľných závaží, silového odporu, balančných a nestabilných podložiek, riešenie pohybových úloh, prekonávanie odporu a gravitácie, funkčné využívanie ľudského tela, vykonávanie základných lokomočných pohybov so závažím alebo s odporom – to všetko tvorí funkčný tréning.

…čítajte viac

Obtiažnosť: začiatočníci i pokročilí

DYNAMIC PUMP

Dynamic Pump je skupinové cvičenie kondično-posilňovacieho charakteru. Využíva spojenie kondičných cvičení, cvičení funkčného charakteru, posiňovacie cvičenia, riešenie pohybových úloh, ktorých vykonanie vyžaduje zvýšené nároky na kondičné i silové schopnosti.

…čítajte viac

Obtiažnosť: mierne pokročilí, pokročilí

AY Fly Training

AY Fly Training je relaxačné cvičenie inšpirované jogou, gymnastikou, strečingom, pilates a prvkami akrobacie a to celé v plachte vysiacej zo stropu. Vďaka AY Fly Training-u posilňujete celé telo, uvoľníte a predĺžite svaly, zlepšíte flexibilitu kĺbov a zvyšuje vašu fyzickú i mentálnu zdatnosť.

…čítajte viac

Obtiažnosť: začiatočníci i pokročilí

JOGA

Joga pochádza z Indie. Systém cvičenia, ktorý sa skladá z asán – pozícií, ktoré sú zamerané na správne držanie tela, na správny nácvik dýchania, na podporu lymfatického systému, proti bolestiam chrbta, na podporu trávenia. K tomu správne fungovanie peristaltiky čriev. Pomáha natiahnuť skrátené svaly, posilniť ochabnuté svalstvo. Slúži na poznanie svojho tela a uvedomenie si prítomného okamihu. Učí disciplíne a rozvíja empatiu.

…čítajte viac

Obtiažnosť: začiatočníci i pokročilí

Big Tabata

Tabata predstavuje druh vysoko intenzívneho intervalového tréningu (HIIT). Metóda tréningu spočíva v odcvičení cvičenia po dobu 20 sekúnd, po ktorých nasleduje 10 sekundový odpočinok. Počas dvadsiatich sekúnd sa snažíš spraviť daný cvik s čo možno najväčším počtom opakovaní. Každých dvadsať sekúnd pre teba predstavuje nový štart, v ktorom zo seba musíš vydať všetko.

Big tabata v 8 za sebou nasledujúcich sériách každá v trvaní 4 minúty.

…čítajte viac

Obtiažnosť: mierne pokročilí i pokročilí

deepWORK

deepWORK® kombinuje know-how cvičenia bodyART a IRON SYSTEM. Je to je atletický, jednoduchý, intenzívny, jedinečný a úplne iný cvičebný program v porovnaní so všetkými známymi tréningovými konceptami – tréning piatich elementov plný energie! Čistý funkčný skupinový tréning bez pomôcok, ktorého tvorcom je Robert Steinbacher.

…čítajte viac

Obtiažnosť: začiatočníci i pokročilí

STRETCH & ROLL

Výborný nový koncept, kde sa kombinujú tlakové techniky valcu a naťahovacie komplexné cvičenia na dosiahnutie takmer dokonalého efektu uvoľnenia svalov na tele. Odvďačí sa Vám nielen uťahané telo ale i myseľ.

…čítajte viac

Obtiažnosť: začiatočníci i pokročilí

SM SYSTEM

SM Systém je komplexný cvičebný systém, ktorý vytvoril renomovaný odborník MUDr. Richard Smíšek. Cvičenia účinne odstraňujú bolesti chrbta a problémy s pohybovým aparátom.

…čítajte viac

Všetky služby

BAR

Chýba Ti energia? Potrebuješ sa naštartovať? Chudneš? Trénuješ ...

Čítať viac

SAUNA

Relax a oddych je základom dobrého a kvalitného výkonu. Nezabúdaj...

Čítať viac

SKUPINOVÉ CVIČENIA

...

Čítať viac

KINESSIS STATION

Kinessis je 3D pohyb, Kinessis je nová tréningová metóda, Kinessis...

Čítať viac

FUNKČNÁ ZÓNA

Často vyslovované a opakované slovné spojenie funkčná zóna sa s...

Čítať viac

KARDIO

Objav v Hamilton Fitness Clube ďalšiu generáciu cardio zariadení z...

Čítať viac

FITNESS ZÓNA

Fitness zóna Hamilton Fitness Clubu je komplexne vybavená posilňova...

Čítať viac

PARTNERI

am22

am2

unnamed22