FAT BURNER

Fat burner znamená v preklade doslova spaľovač tukov. Ide o dynamické a intenzívne cvičenie zamerané na odbúranie tuku, posilňovanie srdcovo-cievneho systému a posilňovanie svalstva.

Fat burner predstavuje cvičenie v rýchlom tempe za doprovodu hudby v kombinácii s posilňovacím cvičením zameraným na problémové partie. Cvičenie je ideálne pre tých, ktorí chcú schudnúť a vyformovať si postavu.

Opakované dávky zaručia výrazné zlepšenie kondície, spaľovanie kalórií a postupné odstraňovanie nežiadúcich tukových vankúšikov z vašich problémových partií.

Pre koho je vhodný tento druh cvičenia? Toto cvičenie je určené pre ženy aj mužov,  ktorí chcú schudnúť a vyformovať svoju postavu. Cvičenie Fat burner je vhodné pre všetky vekové kategórie, rovnako aj pre začiatočníkov.

Čo môžete očakávať keď sa rozhodnete vyskúšať Fat burner na vlastnej koži? Ak ho chcete na sebe vyskúšať, pripravte sa na dynamickú hodinu, pri ktorej sa cvičí v rýchlejšom tempe pri motivujúcej hudbe. Celé cvičenie je zamerané na spaľovanie kalórií a odstránenie nežiaducich tukových vankúšikov, a to vďaka naštartovaniu celého metabolizmu.

PARTNERI

unnamed22