DEEPWORK

„Deepwork je krásny v tom, že v ňom nájdete všetko. Vychádza z lokomočných pohybov i klasických pohybov z posilňovne. Sú to všetko vlastne známe veci, ktoré práve vzájomným prepojením a konceptom hodiny, a vôbec celým postavením deepworku, tvoria osobitosť tohto cvičenia,“  Lea Grančič.

Sú to všetko vlastne známe veci, ktoré práve vzájomným prepojením a konceptom hodiny, a vôbec celým postavením deepworku, tvoria osobitosť tohto cvičenia. Deep work je nový cvičebný program, ktorý vychádza z východnej filozofie a ktorý aktivuje predovšetkým vaše hlboké svalstvo. Základným stavebným kameňom je učenie jing & jang a učenie piatich elementov (zem, drevo, oheň, kov a voda) a ich rozdielnych energií. Obe tieto učenia sú taktiež východiskom tradičnej čínskej medicíny. Deep work je dynamické cvičenie, pri ktorom se poriadne zapotíte. Ako zvuková kulisa sa často používa vysoko rytmická tanečná hudba, která vás motivuje ku stále lepším výkonom.

Pre koho je vhodný tento druh cvičenia?

Toto cvičenie je určené pre všetkých, ktorí chcú schudnúť a vyformovať svoju postavu. Deepwork je určený tak ako pre pokročilých tak i pre začínajúcich cvičencov.

PARTNERI

unnamed22