O nás

Vitajte vo fitness clube, ktorý sa o vás skutočne zaujíma!

Zabudnite na veľké neosobné priestory a vstúpte do fitka, ktoré spája kvalitnú službu, luxusný a útulný priestor. Miesto, kde sa stávate členom komunity, miesto kde nie ste len ďalším číslom v databáze klientov, miesto kde sa všetci poznáme a navzájom si pomáhame dosahovať vytýčené ciele.

Ak vám záleží na vašom zdraví, kvalite života a samozrejme na vašom zovňajšku, vošli ste do tých správnych dverí. Nabrať svaly, či schudnúť alebo vyformovať postavu je s nami o poznanie ľahšie.

Ponúkame vám športové zariadenia najvyššej rady značky TECHNOGYM, cardio s pripojením na internet a televíziu, širokú ponuku skupinových cvičení. Dbáme o sledovanie najnovších trendov vo svete fitness, cvičenia a tréningových postupov.

Usilujeme sa, aby náš milý a večne usmiaty personál, po odbornej, ľudskej, taktiež klientskej stránke spĺňal vaše ciele a požiadavky a vždy vám ochotne pomohol.

Zabudnite na megalomanské projekty, cíťte sa pohodlne a útulne v okruhu známych, priateľov a ľudí, ktorí majú podobné záujmy a ciele ako vy.

Staňte sa súčasťou Hamilton Fitness Clubu.

Prevádzkový poriadok Hamilton Fitness Clubu na stiahnutie (formát .doc)

PARTNERI

unnamed22