DYNAMIC PUMP

Dynamic Pump je skupinové cvičenie kondično – posilňovacieho charakteru. Využíva spojenie kondičných cvičení, cvičení funkčného charakteru, posilňovacie cvičenia, riešenie pohybových úloh, ktorých vykonanie vyžaduje zvýšené nároky na kondičné i silové schopnosti. Cvičenia zväčša realizujeme s vlastnou váhou, ale i so závažím a so stupienkom – vyvýšenou podložkou.

“Cvičebný program Dynamic Pump vznikol na základe môjho pozorovania a sledovania klientov: aké majú ciele, čo obľubujú, aké pohybové aktivity sú pre nich zaujímavé, aká forma cvičenia ich motivuje, čo ich dokáže “vyprovokovať” a podnietiť k tým najlepším výkonom. Väčšina cvičiacich chce mať krásne tvarované, štíhle telo, a zároveň sa chce zbaviť i tukových zásob.  Vzhľadom na povinnosti a nedostatok času chce svoj cieľ dosiahnuť v čo možno najkratšom čase. Na základe svojich skúseností som vytvorila druh skupinovej aktivity, ktorá v sebe všetky tieto požiadavky zahŕňa. Priebeh hodiny – intervalová metóda, umožňuje veľmi efektívne spájať a striedať cvičenia kondičného a posilňovacieho charakteru, cvičenia na dolnú časť tela – nohy, zadok a hornú časť tela.” Lea Grančič

Pulzová frekvencia zostáva počas celej hlavnej časti hodiny na hodnotách, ktoré sú nevyhnutné pre odbúravanie tukových zásob – jedná sa o aeróbne cvičenie.

Cvičenie nie je koordinačne náročné. Dôraz je kladený na intenzitu cvičenia a kvalitu – techniku vykonávaných cvičení. Zväčša sa jedná o cvičenia, ktoré sú známe. Avšak ich spojenie, resp. prepojenie kondičných a posilňovacích – silových cvičení robí cvičebnú jednotku veľmi účinnou.

 Dynamic pump získava na popularite pre jeho pestrosť, a hlavne účinnosť z pohľadu zvýšenia kondičných schopností, zvýšenia sily, vytvarovania svalstva, ale i úbytku hmotnosti.

Ak chcete mať pocit, že ste spravili veľa pre seba a svoje telo, ak chcete niečo zmeniť, a ste ochotní siahnuť na dno svojich síl, vyskúšajte Dynamic pump. Určite nebudete ľutovať.

Pre koho je vhodný tento druh cvičenia?

Pre každého kto chce popracovať na  rozvoji silových a kondičných schopností, tvarovaní postavy a redukcií tukových zásob. Cvičenie je  určené pre mierne pokročilých a pokročilých cvičencov.

PARTNERI

unnamed22