FLYFIT

Flyfit je na prvý pohľad vzrušujúce cvičenie. Naša myseľ sa vracia do detstva kedy sme mali chuť sa hojdať, naťahovať a vešať dolu hlavou. Čiže, robiť prirodzené polohovanie tela, na ktoré v našich autách, bytoch, kanceláriách… máme čím ďalej tým menej možností.

Flyfit hammock (sieť) je obzvlášť mäkká elastická tkanina s vysokou nosnosťou (500 kg) upevnená dvomi pevnými bodmi v stropnej konštrukcii. Dáva možnosť dostať naše telo do nových  pozicií a pohybov. Pozície sú vykonávané v pokojnom tempe s dôrazom na techniku v rôznom rozsahu a záťaži.

Flyfit je moderný systém cvičení vychádzajúci z jogy. Spája prvky  pilatesu, kalanetiky, baletu, silového tréningu a ľahkej akrobacie.

Tento spôsob cvičenia maximálne harmonizuje vašu myseľ a sústredenosť so svalmi a ovládaním vlastného tela.

Učinky cvičenia sú pozorovateľné už po prvých lekciách…

Cvičenie citeľne spevňuje svaly a kĺby. Pozície flyfitu výrazne stimulujú metabolizmus a látkovú premenu.

Poloha dolu hlavou s upevnením len v oblasti bedrovej časti chrbtice  sa pri žiadnom inom cvičení nedá dosiahnuť.  Už po mesiaci budete cítiť ako sa k vám váš „ubolený chrbát” začne chovať priateľsky.

Toto cvičenie spustí proces regenerácie celého organizmu. Už po niekoľkých dňoch získame sviežosť tela aj mysle, pružnú chôdzu, elegantne vzpriamené držanie tela. Postupne sa zmiernia naše zdravotné problémy a zbavíme sa bolestí (hlavne bolesti chrbta). Cvičenie podporuje srdcovú činnosť, prekrvuje organizmus, vyrovnáva tlak a posilňuje imunitný systém. Cvičenie zároveň masíruje lymfatické cesty, napomáha odbúravať splodiny metabolizmu prejavújúče sa ako celulitída. Prostredníctvom stimulácie produkcie endorfínov v mozgu toto cvičenie vyvoláva pocit emocionálneho uvoľnenia a dobrej nálady.

 Pre koho je vhodný tento druh cvičenia?

Toto cvičenie je určené takmer všetkým. Muži či ženy, začiatočníci i pokročilí. V prípade špecifických zdravotných problémov, sa treba informovať u precvičovateľky o vhodnosti cvičenia pre Vás.

PARTNERI

unnamed22